İngiltere‘nin başkenti ve en güzel şehri olan Londra, konaklama konusunda detaylı bir araştırma isteyen şehirlerden. Bu şehirde tesis seçimi yapmadan önce hangi bölgede konaklayacağınıza karar vererek çok daha kolay bir şekilde tesis seçimine karar verebilirsiniz.
Londra’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak tercih edilebilecek birçok bölge olsa da, şehirdeki en çok tercih edilen, en ideal ve en uygun 6 bölge bulunuyor.

Tabii bu bölgeler, zevkinize, bütçenize ve şehirden ne beklediğinize göre farklılık göstermektedir. Londra’da tam olarak ne yapmak istediğinize ve tam olarak nerelere yakın konaklamak istediğinize karar verebilirseniz, bölge seçimi çok daha kolay olacaktır.

 • Şehirdeki turistik noktalara yakın olabileceğiniz en popüler bölge ; South Bank.
 • Londra’da gece hayatına yakın bir bölgede konaklamayı planlıyorsanız ; Soho veya Camden.
 • Ailece ucuz bir bölge arıyorsanız da ; Victoria bölgelerine göz atarak başlayabilirsiniz.

Londra’da Nerede Kalınır ? – Bölgeler ve En Popüler Otel TavsiyeleriBooking.com

Londra’da en iyi konaklama bölgesi olmasa da, en popüler bölge vardır. Mesela Covent Garden, Soho, Leicester Meydanı, Oxford Caddesi, Mayfair’i içine alan ”West End” bölgesi, şehirdeki en çok tercih edilen bölge olarak bilinir. Burası en iyi sanat galerilerinin, şehirdeki en iyi gece hayatının ve en kaliteli restoranların bulunduğu bölgedir. Londra’nın diğer bölgelerine toplu taşıma araçları da vardır. Daha çok 4-5 yıldızlı otellere ev sahipliği yapıyor olsa da, orta bütçeli birkaç tesisi de bu bölgede bulabilirsiniz. Eğer çok düşük bir bütçe ile seyahat etmiyorsanız ilk olarak bu bölge ile başlayabilirsiniz.

Aileler için ideal olan West End’in hemen kuzeyinde yer alan Bloomsbury ve Fitzrovia da merkezi bir konumdadır ve West End’e yürüme mesafesindedir. Bu bölgeler de West End’e nazaran daha ekonomik bir konaklama sunmaktadır.

Londra’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek, en popüler ve turistik yerlere en yakın 3 otel ise ; Z Hotel Covent Garden, 3 yıldızlı Assembly Hotel ve 4 yıldızlı Strand Palace Hotel‘dir.

–Londra’da konaklama için her zevke ve her bütçeye farklı bölgeler bulunmaktadır. Aşağıdaki 6 bölge arasından size uygun olan bölgeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

1.South Bank Bölgesi

Soutbank - Londra'da Nerede Kalınır ?

Soutbank Bölgesi – London Eye

Londra‘da görülmeye değer birçok turistik noktaya ev sahipliği yapan veya bu turistik yerlere kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan South Bank, şehirde en çok tercih edilen bölgelerden biri olmasına rağmen bölgede konaklama ücretleri biraz pahalıdır. Yani bütçeli bir Londra gezisi planlıyorsanız, başka bir bölgeye göz atabilirsiniz.

Bölgede orta bütçeli birçok otel de var. Ancak düşük bütçeli bir hostel veya pansiyon tarzı hizmet veren konukevi bulunmuyor. Şehrin kalbinin attığı yerde olayım diyorsanız, South Bank bunun için en iyi bölgedir.

Bölge Yakınlarında Görülebilecek Turistik Yerler

Londra da Nerede Kalınır Haritası

South Bank bölgesindeki otelleri haritada görmek için Tıklayın.

 • London Eye
 • Güney Londra Akvaryumu
 • Londra Zindanı
 • Big Ben ve Parlamento
 • Westminster Manastırı
 • Dünya Tiyatrosu
 • Southbank Merkezi

Bu bölge, şehrin birçok yerini çok rahatlıkla keşfetmek isteyen gezginlerin severek tercih edebileceği, turist trafiğinden ve kalabalıktan hoşlanmayanların ise, beğenmeyeceği bir bölge diyebiliriz.

2.Kensington/South Kensington Bölgesi

Kensington - Londra'da Nerede Kalınır ?

Kensington

Kensington, Victoria & Albert Müzesi, Bilim Müzesi ve Doğa Tarihi Müzesi de dahil olmak üzere Londra’daki Müze Bölgesi’nin bulunduğu yerdir. Hyde Park ve Regal Kensington Bahçeleri‘ne yakınlığı ile turistlerin Londra’da en çok tercih ettiği bölgelerden.

Bu bölge sessiz, nicelikli ve klasik bir İngiliz bölgesi.

Şehirdeki en çok tercih edilen bölgelerden biri olan Kensington, birbirinden uygun konaklama birimleriyle bütçeli bir Londra gezisi için en ideal bölgelerden.

Bu bölgedeki konaklama birimlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Londra da Nerede Kalınır Haritası

South Kensington otellerini haritada görmek için tıklayın

Bu bölgede konaklanabilecek en popüler oteller ise ; 

 • BÜTÇELİ – The Paramount Hotel – 2 yıldız; Bölgedeki en çok tercih edilen otellerden biri. Daha çok ucuz olduğu için tercih edilebilecek tesislerden. Otel konusunda çok da seçici biri değilseniz, güzel konuma ve fiyatlara sahip bu oteli inceleyebilirsiniz. Oteli incelemek & rezervasyon yaptırmak için tıklayın
 • ORTA BÜTÇELİ – London Lodge Hotel – 3 yıldız; Londra otelleri arasında bir hayli popüler olan bu tesis, şehirdeki en ucuz tesislerden biri. Basit ve sıradan bir otel olsa da, konumu ve fiyatını dikkate alarak tercih yapabilirsiniz. Oteli incelemek & rezervasyon yaptırmak için tıklayın
 • LÜKS – The Ampersand Hotel – 5 yıldız ; Bölgedeki en kaliteli ve en şık otellerden biri olan bu tesis, konum olarak bölgedeki en ideal yerde bulunmakta. Şehirdeki turistik noktalara kolay bir şekilde South Kensington istasyonunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu istasyon otelin hemen yanında yer alır. Oteli incelemek & rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3.Mayfair Bölgesi

Mayfair - Londra'da Nerede Kalınır ?

Londra Otel Tavsiyesi

Londra’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek popüler bölgelerden bir diğeri olan Mayfair, Londra’nın en zengin mahallelerinden biri. Sessiz ve sakin bir bölgedir. Bu yüzden de şehir karmaşasından ve turist kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebileceği bölgelerden diyebiliriz.

Şık sanat galerilerine, ultra pahalı mağazalara ve şehirdeki en kaliteli otellere ev sahipliği yapar. Turistik noktalara da kolay ulaşım sağlar.

Şehirdeki turistik noktaların birçoğu bu bölgeye ortalama 10-20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Bölgeye en uzak olan tesis London Eye’dır ve buraya yürüyerek ortalama 30-35 dakika içerisinde ulaşabilir veya toplu taşıma araçlarıyla 5 dakikada gidebilirsiniz.

Bu bölgede bulunan konaklama birimlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Londra da Nerede Kalınır Haritası

Mayfair otellerini haritada görmek için tıklayın

Mayfair Bölgesi’ndeki en popüler oteller ; 

 • Bütçeli – Mermaid Suite Hotel – 3 Yıldız; Londra’ki en ideal konaklama birimlerinden olan bu tesis, geniş aile odalarıyla da hizmet vermekte. Oxford Caddesi’ne 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümü biraz uzak. Fakat otel yakınlarında bulunan toplu taşıma araçlarını kullanarak şehirdeki gözde yerlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Oteli incelemek için tıklayın.
 • Lüks – The Chesterfield Mayfair ; Piccadilly ve Berkeley Caddesi’nin köşesinde bulunan bu otel, konum olarak bölgedeki en ideal otellerden biri. Ayrıca toplu taşıma araçlarını otele 2-3 dakika yürüme mesafesinde bulabiliyorsunuz. Oteli incelemek için tıklayın.

4.Soho Bölgesi

Soho - Londra'da Nerede Kalınır ?

Soho Bölgesi

Londra’nın en hareketli semtlerinden biri olan Soho, Londra’da gece hayatı için en iyi adreslerden biridir. Yüzlerce restorana, bara ve kafelere ev sahipliği yapan bu bölgede sıkılmak pek mümkün değil. Soho daha çok genç turistlerin tercih ettiği bir bölge olsa da, ailece seyahat edenler için çok sayıda daire konseptinde otelleri de burada bulabilirsiniz.

Şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne de yürüyerek 20-30 dakika içerisinde rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Ayrıca diğer bölgelere nazaran burada konaklama ücretleri biraz daha uygun.

Soho Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Londra da Nerede Kalınır Haritası

Soho otellerini ve fiyatlarını haritada görmek için tıklayın

 • BÜTÇELİ – The Z Hotel Soho ; Londra otelleri arasında en uygun fiyatlı tesislerden biri olan bu otel, West End’in kalbinde bulunuyor. Yani konum olarak şehirdeki birçok yere yakın. Şehirdeki turistik noktalara bu otele yürüyerek 5-20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.
 • ORTA BÜTÇELİ – Mimi’s Hotel Soho – 4 Yıldız; Oxford Caddesi’ne 2 dakika yürüme mesafesinde olan bu otel, konum olarak bölgedeki en ideal ve en merkezi bir yerde bulunmaktadır. Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın
 • LÜKS – The Piccadilly London West End – 5 Yıldız; Leicester Meydanı’na 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan bu otel, şehirdeki en şık ve en lüks otellerden biri olarak bilinmektedir. Merkezi ve güzel konumu ile popüler olan bu otelin en güzel yanı da erken rezervasyon fırsat indirimlerinin olmasıdır. Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın

5.City of London

Londra'da Nerede Kalınır ?

City of London Bölgesi

Burası teknik olarak şehrin merkezi.  Şehirdeki birçok bölgeye ve turistik yerlere de bu bölgeden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Tabii, South Bank bölgesi kadar turistik yerlere ev sahipliği yapmıyor.

Daha çok tarihi yapılarıyla dikkat çeken bu bölgede, her bütçeye ve zevke göre konaklama birimleri olsa da, bölge genel olarak pahalı.

Bu bölge yakınlarında görebileceğiniz turistik yerler ise ; Londra Kalesi, Aziz Paul Katedrali ve Gözetleme Kulesi’nden oluşmakta. Tabii şehirdeki diğer turistik noktalara bu bölgeden toplu taşıma araçlarıyla veya uzun yürüyüşler sonrasında rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bu bölge iş seyahatleri için en ideal bölge. Burada hafta içi her şey pahalı, gece hayatı güzel, bölge kalabalık ve hareketli. Fakat hafta sonları bu bölge ölü. Hafta sonu burada yapılacak şeyler çok az olduğundan hareketli bir bölgede konaklamayı planlıyorsanız, bu bölgede aradığınızı bulamayabilirsiniz.

Eğer Londra‘yı hafta içi ziyaret ediyorsanız, bu bölgeyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu bölgenin hafta sonu ölü bir bölge olacağını bu yüzden hafta sonları otellerin bu bölgede daha ucuz olacağını da unutmayın.

Buraya tıklayarak bu bölgede bulunan konaklama birimlerine göz atabilirsiniz.

City of London’ın en popüler otelleri ise ; 

6.Covent Garden

Covent Garden - Londra'da Nerede Kalınır ?

Covent Garden Bölgesi’nde bulunan pazar

Şehirdeki en merkezi bölgelerden biri olan Covent Garden, Soho’nun hemen doğusunda yer almaktadır ve Londra’da nerede kalınır ? sorusuna en popüler cevaplardan biri. Bunun yanında Soho’ya yürüme mesafesinde olması da, bu bölgenin en güzel yanı. Yani dilediğiniz zaman gece hayatı için bi koşu Soho’ya gidebilirsiniz.

Tiyatro Bölgesi olarak da bilinen Covent Garden, tarihi kapalı pazarı ile ünlüdür. Alışveriş için çok sayıda mağaza ve çok fazla sokak sanatçısı vardır. Turistlerin şehirde en fazla zaman geçirdiği bu bölge, birçok turistik cazibe merkezine de yürüme mesafesindedir. Otel fiyatları bu bölge de biraz daha uygundur.

Covent Garden Bölgesi’ndeki konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Covent Garden Bölgesi’nde En iyi ve en ideal oteller 

 • BÜTÇELİ – Z Hotel Covent Garden ; Londra’da konaklama için en uygun fiyatlı tesislerden olan bu otel, West End’in kalbinde yer almaktadır. Konum olarak bölgenin en merkezi yerinde bulunan bu otelden, şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne yürüyerek 5-20 dakika içerisinde çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oteli incelemek için tıkla
 • ORTA BÜTÇELİ – Fielding Hotel – 4 Yıldız ; Londra’nın en iyi otelleri arasında olan bu tesis, biraz daha lüks bir otelde konaklamak isteyenlerin tercih edebileceği tesislerden. Şehirdeki turistik noktalara yürüyerek gidebilir, gece hayatı Soho’ya çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Oteli incelemek için tıklayın
 • LÜKS – St Martins Lane – 5 Yıldız ; Daha çok çiftlerin tercih ettiği otellerden biri olan bu tesis, konum olarak bölgedeki en güzel yerde bulunmaktadır. Ayrıca otelin erken rezervasyon fırsat indirimleri de bulunuyor. Oteli incelemek için tıklayın

Londra Otel Fiyatları 

Londra'da Nerede Kalınır ?

Londra’da otel ücretleri genel olarak 40£’dan başlamakta ve 350£’ya kadar çıkabilmektedir. Bu şehirde ideal bir konaklama ücreti için ortalama 90-200£ arası bir ücreti gözden çıkarmanız da yarar var.

Tabii 40£’nun altında birkaç otel veya hostel de bulabilirsiniz. Fakat seçici biriyseniz ortalama konaklama ücretlerinin bu fiyatlar aralığında olduğunu unutmayın.

Şehirdeki otel fiyatları bölgelere, turistik yerlere yakınlığa ve erken rezervasyon otel fırsatlarına göre ciddi anlamda değişiklik gösterebiliyor. Özellikle 2-3 ay öncesinden yapılan rezervasyonlar ile çok daha uygun fiyata aynı tesiste odaları bulabiliyorsunuz.

Londra Otel Tavsiyeleri

Londra’da otel tavsiyesi olarak listeye eklenebilecek yüzlerce otel bulunmakta. Fakat konum, fiyat ve popülerlik bakımından tercih edilebilecek oteller ise sınırlı. Aşağıdaki oteller arasında en ucuz, orta bütçeli ve lüks otel tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Londra Ucuz Otel Önerileri

Aşağıdaki 3 otel Londra’daki en ucuz oteller arasında. Fakat bu otellerin sadece ucuz olduğu için tercih edilebilecek tesisler olduğunu, otel konusunda seçici biriyseniz bu otellerde aradığınız konforu bulamayacağınızı da unutmayın.

1.Central Hotel – 2 Yıldız

Central Otel - Londra da Nerede Kalınır ?

Central Hotel

Hareketli Camden Bölgesi‘nde bulunan bu otel, şehirdeki en ucuz Londra Otelleri arasında. Şehirdeki en önemli turistik noktalara 2-3 km uzaklıkta bulunan bu otelin ortalama gecelik ücretleri 90£’dan başlıyor. Konuk yorumları da ortalamanın az biraz altında. Fakat düşünebilecek otellerden. Oteli incelemek için tıklayın

2.Bayswater Inn – 3 Yıldız 

Londra da Nerede Kalınır ?

Bayswater Inn

Hyde Park ve Whiteleys Alışveriş Merkezi’ne kısa bir mesafede bulunan bu 3 yıldızlı otel, Londra’da en ucuz nerede kalınır ? sorusuna birkaç cevaptan biri. Bu otelden şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne de çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Otelin gecelik konaklama ücretleri 85£’dan başlamaktadır. Oteli incele

3.Westbury Hotel Kensington – 3 Yıldız

Londra'da Nerede Kalınır ?

Londra’daki en ucuz oteller arasında popüler tesislerden biri olan bu otelin gecelik konaklama ücretleri 95£’dan başlamaktadır. Şehirdeki turistik noktalar otele 3-5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Oteli incele

Londra Lüks Otel Tavsiyeleri

Bu şehirde konaklama ücretleri zaten oldukça pahalı. Fakat hala lüks otellerde konaklamayı planlıyorsanız, Kensington Bölgesi’ndeki lüks otellerde konaklayın. Hem konum bakımından şehir merkezine ve şehirdeki turistik noktalara yakın olursunuz.

Kensington Bölgesi’ndelüks otellere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

–Milestone Hotel Kensington – 5 Yıldız

Milestone Hotel Kensington

Milestone Hotel Kensington

Hyde Park ve Royal Albert Hall’a sadece 10 dakika yürüme mesafesinde olan otel, Londra’nın en pahalı otellerinden biri olmasına rağmen, şehirdeki en çok rezervasyon alan otellerden. Tesis, 9+ konuk değerlendirme puanı, merkezi konumu ve lüks odalarıyla eşsiz bir deneyim sunuyor. Oteli incelemek için tıklayın.

–The Hari London – 5 Yıldız

The Hari Londra Nerede Kalınır

The Hari London Hotel

Londra’nın 5 yıldızlı otelleri arasında yüksek konuk değerlendirme puanı ve merkezi konumuyla ünlü olan bu otel, geniş aile odaları, barı ve fitness merkezi ile hizmet veriyor. Müze bölgesi South Kensington tesise 20 dakikalık yürüme mesafesinde. Hyde Park sadece 800 metre uzaklıktadır. Otele 15 dakikalık yürüme mesafesindeki Victoria metro istasyonundan Merkez Londra’ya da 4 dakikada ulaşabilirsiniz. Oteli incelemek veya rezervasyon için tıklayın.

–The Bailey’s Hotel London – 5 Yıldız

The Bailey’s Hotel London

The Bailey’s Hotel London

Ultra lüks otellerden biri olan The Bailey’s Hotel, diğer tesislere nazaran daha az tercih ediliyor olsa da, modern ve şık odaları, güzel konumu ve turistik cazibe merkezlerine yakınlarıyla dikkat çekiyor. Kensington Gardens, Hyde Park ve Royal Albert Hall’un yanı sıra Doğa Tarih Müzesi, Bilim Müzesi ve Victoria & Albert Müzesi gibi şehrin önde gelen gezilecek yerleri otele sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Oteli incelemek için tıklayın.

Londra Hostel Tavsiyeleri

Londra’da hosteller genel olarak uygun ve gayet modern. Fakat bu şehirde 3 veya 4 yıldızlı hostellerin olduğunu da unutmayın. Yani bazı hosteller 4 yıldızlı otellerden bile pahalı olabiliyor. Bu yüzden, bütçenize ve zevkinize uygun bir hostel tercih ettiğinizden emin olun.

Londra’da hostelde konaklama için dorm odaları arıyorsanız, ortalama 20-50£ (Dorm Odaları) arasında aradığınız zevkte bir hostel bulabilirsiniz. Fakat bu şehirde çift kişilik odalar için hostelleri es geçin. Çünkü aynı fiyatlara çok daha modern otel odaları bulabilirsiniz.

Londra Hostel Tavsiyesi olarak ;

Londra’da Ev Kiralamak

Londra Nerede Kalınır

HSA – 124

Londra’da dairede konaklamak isterseniz, bunun için Airbnb stresine girmenize gerek yok. Booking.com’dan da dilediğiniz gibi dairelerde konaklayabilirsiniz. Hem de çok daha güvenli bir şekilde. Ayrıca daire yorumlarına da göz atarak, konaklayacağınız daire hakkında az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

Daire tavsiyesi olarak da ; HSA – 124 Shoreditch adlı 4 yıldızlı daireye göz atabilirsiniz. 4 yıldızlı olması sizi korkutmasın. Şehirdeki en uygun fiyatlı dairelerden biri.

Londra Gezilecek Yerler’e Göre Nerede Kalınır ? 

Londra’da gezilecek yerlerin büyük bir bölümü, yukarıda belirtmiş olduğumuz South Bank Bölgesi yakınlarında yer almaktadır. Bu bölge içerisinde şehirdeki en önemli turistik noktaları (London Eye -Big Ben gibi) bulabilirsiniz. Ayrıca bu bölgeden şehirdeki gezilecek diğer yerlere de yakın bir konumda olursunuz.

 • London Eye ; Şehirdeki en önemli turistik cazibe merkezlerinden biri olan bu Dönme Dolap, bulunduğu konum itibariyle diğer turistik noktalara da oldukça yakın bir yerde bulunuyor. London Eye’a 10-20 dakika yürüme mesafesinde bulunan otellerde konaklayacak olursanız, Londra Akvaryum’u, Big Ben ve Westminster Sarayı, Tower of London gibi şehrin en önemli turistik noktalarına da yakın olursunuz. London Eye yakınlarında bulunan otellere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Trafalgar Meydanı ; Burası Londra’nın kalbinin attığı yerlerden biri. Çok sayıda turistik cazibe merkezi bu meydan etrafında görülebiliyor. Bu meydana yakın bir tesiste konaklayacak olursanız, Nelson Sütunu, St. Martin-in-the-Fields, Londra Ulusal Galerisi ve Amirallik Kemeri’ne kısa bir yürüyüş sonrası ulaşabilirsiniz. Ayrıca Covent Garden, Leicester Meydanı ve Piccadilly Circus gibi yerler de meydana yürüme mesafesinde bulunuyor. Trafalgar Meydanı’na yürüme mesafesindeki otellere göz atmak için tıklayın.

Londra Merkez Otelleri

Londra’nın şehir merkezindeki otellerin hemen hemen hepsi 4-5 yıldızlı otellerden oluşuyor. Bu yüzden de Londra’da nerede kalınır ? sorusuna bütçeli bir cevap arıyorsanız, aradığınızı bu bölgede bulamayacağınızı da unutmayın. Merkezdeki en popüler oteller ise ; 

–The Piccadilly London West End

Londra da nerede kalınır - The Piccadilly London West End

vThe Piccadilly London West End

Leicester Meydanı’na ve Piccadilly Circus’a sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu 5 yıldızlı lüks otel, 8+ konuk değerlendirme puanı, modern odaları ve tesis olanaklarıyla şehirdeki en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor. Erken rezervasyon otel fırsatları da olan bu tesisi incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

–Strand Palace Hotel 

Strand Palace Hotel - Londra da Nerede Kalınır

Strand Palace Hotel

Bu 4 yıldızlı otel, Londra şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Tarihi 1909 yılına uzanan bu otel, şehirdeki önemli turistik noktaların büyük bir bölümüne de kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Orta bütçeli bir konaklama sunan oteli incelemek & rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Londra’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak listeye birkaç bölge ve birkaç otel tavsiyesi daha eklenebilir. Fakat seçimin kolay olması adına ilk olarak bu bölgelere ve bölgelere özel otel tavsiyelerine göz atarak araştırmanıza başlayın.


Booking.com