Sitemizi kullanmadan önce ileride oluşabilecek hukuki ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya gelmemeniz için site kullanım şartları adlı bu yazımızı okumanızda yarar var.

neredekalinir-oteller.com adlı bu sitedeki yazıların büyük bir bölümü gezilip görülen yerler olsa da, bazı yerler tam olarak keşfedilmediği gibi sadece bilgi içeriklidir. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler görüşlerinize veya seyahat tercihlerinize uygun olmayabilir. Bundan dolayı, sadece neredekalinir-oteller.com adlı bu sitede yer alan gezi ve konaklama tavsiyelerine seyahat etmeniz, sizin seyahatinize uygun olmayabilir. Sitemiz içerisinde yer alan kaynaklardan oluşabilecek doğrudan ve dolaylı zararlardan, maliyetlerden ve 3. kişilerin uğrayabileceği zararlardan neredekalinir-oteller.com sahibi veya yazarları sorumlu değildir.

Maddelere Göre Şartlar 

 • neredekalinir-oteller.com sitesini kullanmak ücretsiz olduğu gibi, hiçbir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.
 • Site içerisinde yasak belgeler, fotoğraflar, yazılar paylaşılamaz, paylaşılmaya çalışılamaz. Sitenin kullanımını engelleyecek yazılımlar kullanılamaz, faaliyetler yapılamaz, veritabanı içerisindeki bilgiler silinemez, silinmeye çalışılamaz.
 • neredekalinir-oteller.com fikri haklara saygılıdır. Aynı duyarlılığı kullanıcılardan da bekler. Fikri hakları ihlal edecek bir şekilde neredekalinir-oteller.com sitesinden yararlanılamaz.
 • neredekalinir-oteller.com yalnızca bireysel kullanım içindir ve herhangi bir ticari uğraşla beraber bağlantılı olarak kullanılamaz. Site kullanıcıların bilgileri, daha iyi hizmet verebilmek adına kaydedilmektedir. Elde edilen bilgiler gizlilik şartlarına bağlı kalmak şartıyla sadece neredekalinir-oteller.com tarafından, kişisel bilgileriniz gizli kalacak şekilde kullanılmaktadır.
 • neredekalinir-oteller.com sitesini ziyaret ettiğiniz andan itibaren işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin bütün şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlara aykırı olan davranışlar hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinden, bu kullanım koşullarını kabul etmeyen kullanıcıların neredekalinir-oteller.com sitesini ziyaret etmemesi gerekir.
 • neredekalinir-oteller.com’a ait hiçbir içerik, fotoğraf, bilgi tarafımızdan izin alınmadığı takdirde, paylaşılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz. Site içerisinde bulunan yazılardan veya fotoğraflardan yararlanmak veya içerikler başka sitelerde kullanılmak isteniliyorsa, neredekalinir-oteller.com link verilmelidir. (Fotoğraf altında veya yazı sonunda görünmelidir). İşbu sözleşmeye uyulmaması halinde, her türlü yasal sürecin başlatılmasına sebep olacaktır.
 • neredekalinir-oteller.com′a üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece site yöneticisi sahip olup, site dışında veya içerisinde hiçbir şekilde/hiç kimse ile paylaşmama sorumluluğuna sahiptir.
 • neredekalinir-oteller.com bazı internet sitelerine dış bağlantılar içermektedir. Bağlantılar iyi niyetle eklenmiş olup, bağlantı sitelerinde dolaşım, satın alma, kullanım koşulları veya bağlantı verilen site hakkında detaylı bilgiye sahip olunmamakla birlikte, karşı tarafın paylaştığı yazılardan ve fotoğraflardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
 • neredekalinir-oteller.com tek taraflı olarak, siteyi kaldırma, içeriklerinin tamamının veya bir bölümünün değişim hakkına sahip olmakla beraber tek taraflı olarak kullanıcıların üyelik iptalini, kullanıcı içeriklerinin kaldırılmasını veya değiştirilmesi hakkını saklı tutar.
 • neredekalinir-oteller.com adlı bu sitemiz içerisinde yer alan fotoğraflar ve içerikler, Twitter, Facebook, Instagram, Reddit, ve Pinterest gibi sosyal medya hesaplarından paylaşılabilmektedir. Paylaşılan içeriklerin olduğu gibi, değiştirilmeden paylaşılması zorunludur. İçerikler üzerinde yapılan değişiklikler sonucunda referans gösterilmesi de, işbu sözleşmenin içerisinde yer almaktadır.
 • İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.
 • neredekalinir-oteller.com dilediği zaman sözleşmede kısmen veya tamamen değişiklikler yapabilme hakkına sahiptir. Değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli kabul edilmektedir. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılacaktır.
 • Taraflar arasında, işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda, Tarafların defter, kayıt ve belgeleri ile bilgisayar kayıtları 6100 sayılı Hukuk Mahkemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz edemeyeceğini kabul etmektedir.
 • neredekalinir-oteller.com Tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.