Almanya‘nın başkenti ve en güzel şehirlerinden biri olan Berlin, Spree ve Havel nehirlerinin arasındaki kumluk bir bölgeye kurulu, tarih ve sanatın muhteşem bir kombinasyonuna sahip pitoresk bir şehirdir. Bu güzel şehirde konaklama ise Münih ve Hamburg‘a nazaran biraz daha pahalı olabiliyor. Fakat hemen her bütçeye uygun konaklama birimlerini bulmak da mümkün.
Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar verecek olursanız, zevkinize ve bütçenize uygun konaklama birimini bulmak çok daha kolay olacaktır.

Sürekli gelişen, çok yönlü bir şehir olan Berlin, düşük bütçeli hostellerden 5 yıldızlı ultra lüks otellere kadar herkese hitap edecek konaklama birimlerine sahip. Şehirde konaklayacağınız süreye, bütçenize ve yapmak istediklerinize göre farklı konseptte bölgeler bulunuyor. Her bir bölgenin/mahallenin kendine özgü bir havası ve özelliği var. Bu yüzden, Berlin’deki en iyi konaklama bölgesine şehirden ne beklediğinize göre karar verebilirsiniz.

Berlin’de Nerede Kalınır ? – En Popüler Bölgeler

Berlin’de konaklama için birçok bölge bulunmasına rağmen bunlar arasında, şehirdeki en iyi, en merkezi, en popüler olan 5 bölgeye göz atarak başlayabilirsiniz. Bu popüler bölgeler ;

 1. Mitte ; Şehirdeki en çok tercih edilen bölge. Sebebi ise turistik yerlere yakın olup, birçok konaklama birimine ev sahipliği yapıyor olması ve diğer bölgelere kolay bir ulaşım ağı sunmasıdır. Şehrin kalbinin attığı bu bölgedeki en popüler otellere göz atmak için tıklayın.
 2. Prenzlauer Berg ; Daha çok ailelerin tercih ettiği bir bölge olarak bilinir. Burjuva havasına sahip olmasıyla ünlü bu bölge, şehrin tam merkezine ortalama 3-5 km uzaklıkta bulunuyor. Bu yüzden de şehirdeki en ucuz otelleri burada bulabiliyorsunuz.
 3. Kreuzberg ; Berlin’de geceler için de bir planınız varsa, barlara ve gece kulüplerine yakın bir bölgede konaklamak istiyorsanız, Kreuzberg bunun için en iyi bölge olacaktır.
 4. Friedrichshain ; Şehirdeki ucuz otellerin, hostellerin ve pansiyon konseptinde hizmet veren konaklama birimlerinin büyük bir bölümüne ev sahipliği yapar. Turistik yerlere ve şehrin merkezine kolay bir ulaşım ağı sunar.
 5. Neukölln ; Şehirdeki en az turistin olduğu bölgelerden. 4-5 günlük Berlin seyahati için güzel bir seçenek olabilir (1-2 günlük bir gezi için bu bölgeyi es geçebilirsiniz)

Peki hangi bölgede konaklamalı ? hangisi Berlin’in en iyi ve en popüler bölgesi ? 

Eğer yukarıdaki bölgeler arasında hangi bölgede konaklayacağınıza karar veremezseniz, ”Mitte” bölgesine yoğunlaşabilirsiniz. Mitte, Berlin’de turistlerin konaklama için en çok tercih ettiği bölge olmakla beraber, turistik yerlerin büyük bir bölümüne yürüme mesafesinde. Ancak bu bölgenin tam merkezindeki otellerin biraz daha pahalı olabileceğini de unutmayın. Mitte’de konaklamaya karar verirseniz, bölgenin merkezi yerine biraz daha dış kesimlerde yer alan otelleri inceleyebilirsiniz.

Berlin Şehir Merkezi Otelleri

Aşağıdaki 5 otel, şehirdeki en popüler otellerden olduğu gibi, en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi konuk değerlendirme puanına da sahip olan tesislerden oluşuyor. Berlin şehir merkezi ”Mitte” bölgesidir ve şehrin tam kalbinin attığı yer burasıdır.

İşte bu bölgedeki en popüler ve en güzel konuma sahip 5 otel ;

1.ibis Styles Hotel Berlin Mitte – 2 yıldız

ibis Styles Hotel Berlin Mitte

ibis Styles Hotel Berlin Mitte

Alexanderplatz ve Berlin TV Kulesi gibi şehrin önde gelen turistik noktalarına 10-15 dakika yürüme mesafesinde olan bu tesis, şehir merkezinde, Rosenthaler Platz Metro İstasyonunun hemen yanında bulunuyor. Şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne bu otelden yürüyerek gidebiliyor olsanız da, hemen yanındaki metroyu kullanarak şehrin her yerine kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Oteli incelemek & fiyatlara göz atmak için tıklayın.

2.Motel One Berlin-Alexanderplatz – 3 yıldız

Motel One - Berlin de Nerede Kalınır

Motel One Berlin-Alexanderplatz

Alexanderplatz, şehrin en büyük ve en işlek meydanı. Şehirdeki önemli turistik noktalar, popüler barlar, restoranlar ve cafelerin büyük bir bölümü bu meydan etrafında toplanır. İşte bu otel de tam bu meydanda yer alıyor. Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna en popüler cevap olan bu otel 3 yıldızlı olsa da, fiyat ve konfor bakımından 4 yıldızlı otelleri aratmıyor. Oteli incelemek & fiyatlara göz atmak için tıklayın.

3.Hotel AMANO Grand Central – 3 yıldız

Hotel AMANO Grand Central - Berlin de Nerede Kalınır Haritası

Hotel AMANO Grand Central

Berlin Merkez İstasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde olan Hotel AMANO Grand Centra, Berlin’in en kaliteli ve en çok rezervasyon alan otellerinden. Geniş aile odaları, barı ve restoranı olan tesis, muhteşem şehir manzarasına sahip terasıyla ünlü. Oteli incelemek için tıklayın.

4.H2 Hotel Berlin-Alexanderplatz – 3 yıldız

H2 Hotel - Berlinde Nerede Kalınır

H2 Hotel Berlin-Alexanderplatz

Berlin’in tam kalbindeki bir diğer popüler otel ise, erken rezervasyon otel fırsatlarıyla ünlü H2 Hotel‘dir.

Alexanderplatz ve TV Kulesi’ne 3 dakika yürüme mesafesinde olan otelden gece hayatı için popüler olan bölgelere, turistik noktalara ve diğer bölgelere çok kolay bir şekilde yürüyerek veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Merkezi konumundan dolayı biraz pahalı olsa da, şehrin kalbinde olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir tesis. Oteli incelemek için tıklayın.

5.Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz – 4 yıldız

Park İn Radisson Berlin Nerede Konaklanır

Park İnn by Radisson

Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna biraz daha lüks bir cevap arayanların düşünülebileceği bu tesis, şehrin kalbinde her şeyin tam ortasında yer alıyor. Çok sayıda barlar, restoranlar, cafeler ve turistik cazibe merkezleriyle çevrili olan tesis, şehirdeki en iyi 4 yıldızlı otellerden biri. Ayrıca bulunduğu merkezi konuma göre fiyatı da, şehirdeki birçok 4 yıldızlı tesise nazaran uygun. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Berlin’de Hangi Bölgede Kalınır ?

Şehir merkezinde konaklamak yerine, Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna daha ekonomik veya daha hareketli olan bir bölgeyi tercih etmek istiyorsanız, aşağıdaki 5 konaklama bölgesine göz atarak başlayabilirsiniz.

Kreuzberg, Mitte ve Friedrichshain şehirdeki en popüler 3 bölge olsa da, diğer 2 bölgeye göz atmayı da unutmayın.

1.MITTE 

Mitte Berlin

Mitte Bölgesi

Mitte, Berlin’in en ünlü cazibe merkezlerinin bulunduğu alandır: Alexanderplatz, Brandenburg Kapısı, Müze Adası gibi şehrin en önde gelen turistik noktaları bu bölgede bulunuyor.

Mahallede yıllar boyunca pek çok dönüşüm yaşanmış olsa da, sadece caddelerde dolaşıyorsanız, binaları ve ayrıntıları gözlemlerseniz tarihin izlerini görebilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, bu kadar merkezi ve popüler olduğu için Mitte zaman zaman pahalı olabilir. Bu semt için mümkün olan en iyi fiyatları bulmak istiyorsanız, önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim!

Mitte Bölgesi’nde bulunan en popüler konaklama birimlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Mitte Otel Tavsiyeleri

LÜKS (150€ ve Üzeri) ;

 • Hotel Adlon Kempinski Berlin – 5 yıldız ; Berlin’de kalınacak en lüks otellerden biri. Konum olarak  Mitte’nin, yani şehir merkezinin tam kalbin yer alıyor. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın
 • Titanic Chaussee Berlin – 4 Yıldız ; Şehirdeki en şık ve modern tesislerden biri. Biraz daha Mitte Bölgesi’nin dış kısmında yer aldığından dolayı da fiyatlar çok uçuk değil. Oteli incelemek için tıklayın

ORTA BÜTÇELİ (100-150€ ARASI) ; 

 • Art’otel berlin mitte (4 Yıldız) ; Berlin’deki popüler barlara ve restoranlara yakınlığı ile öne çıkan bu lüks otel hem fiyatı hem de  yüksek konuk değerlendirme puanıyla, Berlin’in en iyi otellerinden biri olabilir. Oteli incele & güncel fiyatlara göz at
 • Hotel Gat Point Charlie (3 yıldız) ; Checkpoint Charlie ve Friedrichstrasse alışveriş caddesine sadece 1 dakika yürüme mesafesindeki bu otel, Mitte bölgesinin en merkezi otellerinden biri. Oteli incelemek veya rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

UCUZ (100€’ya kadar olan oteller) ;

 • Hotel Rehberge Berlin Mitte – 2 Yıldız ; En ucuz Berlin otelleri arasında olan Rehberge, bölgedeki en iyi konuma sahip tesislerden. Sadece ucuz olduğu için tercih edilebilecek otellerden. Oteli incelemek için tıklayın
 • Motel One Berlin-Alexanderplatz – 3 Yıldız ; Biraz daha orta bütçeli bir konaklama birimi olan bu tesis, adından anlaşılacağı üzere Alexanderplatz Meydanı’na oldukça yakın. Ayrıca TV Kulesi, otele sadece 2 dakika yürüme mesafesinde. Diğer 3 yıldızlı otellere nazaran konumu nedeniyle 1 tık pahalı. Oteli incelemek için tıklayın

2.PRENZLAUER BERG BÖLGESİ

Berlin de Nerede Kalınır

PRENZLAUER BERG

Berlin’in en havalı bölgesinde konaklamak ister misiniz ? şöyle sanat galerileriyle çevrili, biraz da barları olan genç bir bölge ? Prenzlauer Berg bunun için biçilmiş kaftan.

Prenzlauer Berg, değişikliklerle dolu karmaşık bir geçmişe sahip. 80’li ve 90’lı yıllarda, o zamanın birçok sanatçısı sayesinde, orada oluşan alt kültür tarafından büyük ölçüde değiştirilmiş.

Burası şehir merkezine veya şehirdeki en önemli turistik yerlere yürüyerek gidebileceğiniz bir bölge değil. Yani toplu taşıma araçlarıyla aranız iyiyse, bölgedeki otelleri inceleyebilirsiniz. Bu bölge Mitte Bölgesi’ne nazaran biraz daha uygun fiyatlı oteller sunuyor.

Yolda yürürken, her köşede karşılaşacağınız sokak sanatına göz atmadan ve müzisyenleri görmeden, dinlemeden, incelemeden geçmeyin.

Prenzlauer Berg Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine dilerseniz buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Prenzlauer Berg Otel Tavsiyeleri

LÜKS (150€ ve ÜZERİ) ;

 • Hotel & Apartments Zarenhof Berlin Prenzlauer Berg – 4 Yıldız ; Bu bölgede 4-5 yıldızlı otellere bakarken fiyatların biraz daha düşük olduğunu görebilirsiniz. Bunun büyük bir nedeni de bölgenin turistik yerlere yürüme mesafesinde olmamasıdır. Ayrıca 4-5 yıldızlı büyük otellerde erken rezervasyon fırsat indirimleri de bulunur. Bu otelde de  erken rezervasyon fırsat indirimlerini bulabilirsiniz.

ORTA BÜTÇELİ (100€-150€ ARASI) ;

 • Vienna House Easy Berlin – 3 Yıldız ; Biraz daha orta bütçeli bir otel arayanların tercih edebileceği tesislerden.

UCUZ (30€-100€ ARASI) ;

 • MEININGER Hotel Berlin Tiergarten (3 Yıldız) ; Tiergarten parkının yanında, merkezi bir konumda yer alan bu otel Berlin’in en çok rezervasyon alan otellerinden. Çünkü otel, hem şık ve modern odaları hem de fiyatıyla kendi kategorisindeki otellerin önüne geçiyor. Oteli incelemek veya güncel fiyatlar için tıklayın.
 • Hotel Transit Loft – 2 Yıldız ; Bölgedeki en uygun fiyatlı otellerden. 19. yüzyıldan kalma bir fabrikada bulunuyor.

3.KREUZBERG

Berlin de Nerede Kalınır

Kreuzberg Bölgesi

Kreuzberg Berlin

Kreuzberg’in hareketli caddeleri

Kreuzberg, Berlin gece hayatı için en iyi ve en popüler bölge. Burası, o duyduğunuz veya youtube da izlediğiniz 2-3 gün kapanmayan gece kulüplerinin olduğu bölge. Burada sabahlara – ertesi güne kadar eğlenebilirsiniz.

“Xberg” olarak da bilinen bu bölge, kulüplerle, yenilikçi restoranlarla, güzel sokak sanatıyla övünen bir yer ve buradaki insanların sadece parti severlerden oluştuğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayrıca bu bölge Berlin’de nerede yenir ? sorusuna da en güzel cevaplardan biridir. Şehirdeki en güzel ve en kaliteli restoranları bu bölgede bulmak mümkün.

Kreuzberg Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine dilerseniz buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Kreuzberg Otel Tavsiyeleri

LÜKS (150€ ve ÜZERİ) ;

 • Orania.Berlin (5 Yıldız) ; Berlin’deki ultra lüks otellerden biri. Otel, şehrin ana cazibe merkezi olan Checkpoint Charlie’ye 2 km, Alexanderplatz’a ise 2,1 km uzaklıkta bulunuyor.

ORTA BÜTÇELİ (100€-150€ ARASI) ;

 • LebensQuelle am Checkpoint Charlie – 3 Yıldız ; Biraz daha orta bütçeli bir konaklama birimi için Charlie Kontrol Noktası’na sadece 7 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otele göz atabilirsiniz.
 • Hotel Transit – 2 Yıldız ; Şehirdeki en sade ve en bütçeli otellerden. Güzel bir konuma sahip olması ve ucuz olmasından dolayı göz atabilirsiniz.

UCUZ (30€-100€ ARASI)

 • acama Hotel & Hostel Kreuzberg – 2 Yıldız ; Bu otel de bütçeli otellerden. Fakat Hotel Transit’e göre bazen pahalı olabiliyor. Fakat çok daha iyi konuma sahip.
 • Grand Hostel Berlin Classic ; Berlin’in renkli Kreuzberg semtinde 19. yüzyıldan kalma zarif bir binada hizmet veren hostel, ucuz dorm odalarıyla seviliyor olsa da, hostelin uygun fiyatlı çift ve tek kişilik özel odaları da var.

4.FRIEDRICHSHAIN BÖLGESİ

FRIEDRICHSHAIN Bölgesi Berlin

FRIEDRICHSHAIN

Burası da parti bölgesi olarak bilinir. Fakat Kreuzberg’a nazaran biraz daha az bilinir.

Bu muhteşem mahalle eski ve yeninin bir karışımı. Dans etmeyi ve arkadaş edinmeyi seven çok çeşitli insanlarla tanışmak için mükemmel bir yer olarak bilinir, bu yüzden de daha çok Backpacker’lar (Sırtçantalı) tarafından tercih edilir.

Warschauer Strasse, bu mahallenin tam merkezindedir ve hem havalı barlar hem de eski binalar ile çevrili. Burada, bir zamanlar Büyük Berlin Duvarı’nın en büyük parçası üzerinde yaratılmış bir açık hava galerisi olan Doğu yakası galerisini de görebilirsiniz.

 • Friedrichshain Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Friedrichshain Bölgesi Otel Tavsiyesi

LÜKS (150€ ve ÜZERİ) ;

ORTA BÜTÇELİ (100€-150€ ARASI) ;

 • Holiday Inn Berlin City East Side – 4 yıldız ; Bir restoran, günün 24 saati açık bir resepsiyon ve bir bar sunan otel, East Side Gallery’in hemen yakınında yer alıyor.
 • NH Berlin Alexanderplatz – 4 yıldız ; Geniş aile odaları ve fiyatıyla öne çıkan bu lüks otel de, Friedrichshain bölgesinin en çok rezervasyon alan otellerinden biri.

UCUZ (30€-100€ ARASI) ;

 • Industriepalast Hostel & Hotel Berlin – 1 Yıldız ; Daha önce hostel tecrübesi yaşamadıysanız bile bu hostele göz atabilirsiniz. Gayet modern ve şık. Ayrıca bölgedeki en iyi konuma sahip yerlerden birinde bulunuyor.
 • Schulz Hotel Berlin Wall at the East Side Gallery – 3 Yıldız ; Berlin’de kalınacak yerler arasında en popüler tesislerden biri. East Side Gallery otelin tam yanında bulunuyor. Yani konum olarak bölgedeki en ideal otellerden.

5.NEUKÖLLN

Neukölln Berlin

Neukölln

Şehir merkezinden ve şehrin koşuşturmacasından uzak bir yerde mi konaklamak istiyorsanız ? o zaman Neukölln Bölgesi size göre olabilir.

“Küçük İstanbul” olarak da bilinen Neukölln, birçok Türk barı ve restoranıyla ve tabii ki Türkler ile çevrili bir bölge. Berlin’de Türk zaten adım başı. Fakat Neukölln adeta İstiklal Caddesi 🙂 Her yer Türk, Alman yok.

Tabii böyle bir bölgede konaklamak ister misiniz ? o size kalmış. İsterseniz de, bölgedeki oteller gayet uygun fiyatlı.

Neukölln Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Berlin Otel Fiyatları

Berlin’de otel ücretleri, öyle sezona göre büyük farlılık göstermiyor. Fakat erken rezervasyona göre oldukça farklılık göstermekte. Özellikle Berlin Merkez Otelleri arasında büyük bir çekişme olduğundan dolayı, fiyatlar sürekli aşağıya çekilmekte.

Eğer 2-3 ay öncesinden rezervasyon yapmayı planlıyorsanız, merkezi otellere de göz atabilirsiniz. Bazen diğer bölgelerdeki otellere nazaran bile uygun olmakta.

Bu şehirde otel ücretleri, 45€’dan başlamakta ve 350€’ya kadar çıkabilmekte. Tabii 40€’nun altında bulabileceğiniz konaklama birimleri ya hosteller ya da şehir merkezine oldukça uzak olan tesisler olacaktır.

Bu şehirde ortalama 65-120€ arası otel ideal. Yok biraz daha lüks tesisler de konaklamak istiyorsanız da, Mitte Bölgesi’nde bir otel bakın deriz.

Berlin Otel Tavsiyeleri

Berlin Otel Tavsiyeleri

Berlin’de yukarıdaki bölgelere göre otel tavsiyelerinde aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimlerini bulamadıysanız, aşağıdaki en ucuz ve en ideal otellere de göz atabilirsiniz.


Booking.com

Berlin Ucuz Otel Tavsiyeleri

Kolo 77

Berlin nerede konaklanir

Gecelik konaklama ücretlerinin 55€’dan başladığı bu otel Alexanderplatz ve Berlin TV Kulesi gibi şehrin önde gelen turistik noktalarına ortalama 5 km uzaklıkta bulunuyor. Fakat metro istasyonu otele sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Oteli incele & fiyatlara göz at

CLUB Lodges Berlin Mitte

Berlin de kalınacak yerler

Gecelik konaklama ücretlerinin 60€’dan başladığı bu otel de hem ucuz hem de konaklanabilir tesislerden. Berlin Tv Kulesi ve Alexanderplatz Otele 2 km uzaklıkta bulunuyor. Yani biraz zorlayarak yürüyerek gitmek bile mümkün. Oteli incele & fiyatlara göz at

Berlin’de 50-60€’ya da otel bulabilirsiniz. Fakat ucuz otel seçeceğim diye, şehrin çok ücra köşelerine de gitmenize gerek yok. Hostellerde konaklayın daha iyi.

Berlin Lüks Otel Tavsiyeleri

Berlin Şehir Merkezi - Berlin de Nerede Kalınır

Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna lüks bir cevap arıyorsanız, aşağıdaki 100€’dan başlayan otellere göz atabilirsiniz. Fiyatlar erken rezervasyon olarak baz alınmıştır.

Berlin Hostel Tavsiyeleri

Berlin’deki hosteller gayet şık ve modern. Hatta bazı hosteller 3 yıldızlı otel kıvamında. Bu yüzden daha önce hostel tecrübesi yaşamadıysanız bile bu şehirde bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Berlin’de hostel ücretleri 18€’dan başlamakta. 18€’dan daha ucuz olan hostelden beklentiniz düşük olsun, 35€ üzeri bir hostel ise lüks hostel kategorisine girmektedir (Fiyatlar dorm/paylaşımlı odaları içindir)

 • Industriepalast Hostel & Hotel Berlin ; Bu hostel orta bütçeli. Daha önce hostel tecrübesi olanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği tesislerden. Gecelik 18€’dan dorm odaları bu hostelde bulabilirsiniz. Ayrıca sadece bayan veya sadece erkek dorm odaları da bulunmaktadır. Hosteli incele
 • St Christopher’s Inn Berlin Alexanderplatz – FAVORİM ; Gecelik dorm ücretleri 21€’dan başlamaktadır. Doğu Berlin’in merkezindeki güzel konumu sayesinde, şehirde dilediğiniz yere rahat ulaşırsınız. Hosteli incele

Berlin’de Oda Kiralama

Berlin de Nerede Kalınır

Berlin’de oda kiralama için airbnb’ye ihtiyacınız var. Fakat birçok şehirde olduğu gibi Berlin’de de airbnb’yi önermiyoruz. Çünkü çok uğraşabiliyorsunuz. İlla odada kalacağım diyorsanız, hostellerde tek kişilik odalar bulabilirsiniz. Hem de çok daha uygun fiyata.

Berlin Daire Tavsiyesi

Berlin de Ucuz Otel Önerileri

Berlin’de daire için tek tavsiye edebileceğimiz tesis ;

Schoenhouse Studios adlı tesistir. Bu tesis, 4 yıldızlı ve şehrin tam merkezine sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Berlin’de gezilecek yerler bakımından popüler olan yerlerin büyük bir bölümüne de 10-15 dakikada bu otelden yürüyerek gidebilirsiniz.

Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna yukarıdaki 5 bölge dışında birkaç bölge daha eklemek mümkün. Fakat şehirdeki çok bilinmedik ve şehir merkezine çok uzakta bulunan bölgeleri de es geçin. Zaten yukarıdaki 5 bölgede aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimini rahatlıkla bulabilirsiniz.


Booking.com

BENZER İÇERİKLER