Soğuk havası ve güzel kızları ile ünlü Rusya’da konaklama ise, genel olarak pahalı. Hatta aşırı pahalı olan şehirleri de var.

Rusya’daki şehirleri ziyaret ederken, semtlere mutlaka göz atın deriz. Şehir merkezine yakın olan bir semt, bu ülkenin şehirlerinde aşırı pahalı olabilirken, biraz daha merkezin dışındaki semtlerde çok daha uygun konaklama birimlerini bulabiliyorsunuz.

Rusya’nın en popüler iki şehri, şüphesiz Moskova ve St Petersburg’dur. Bu iki şehir de ülkenin en pahalı konaklama seçeneklerine sahip olmasıyla ünlü. Bu yüzden, bu iki şehir için de semt semt konaklama birimi arayın deriz. Oteller yerine bütçeli dairelere ve hostellere de göz atmanızda yarar var.

Aşağıda, Rusya’nın en popüler şehirleri ve bu şehirler hakkında detaylı konaklama rehberlerini bulabilirsniz.

St Petersburg’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

St Petersburg, Rusya'nın en güzel ve en turistik şehirlerinden biri. Moskova'ya nazaran daha az popüler bir şehir olsa da, ülkedeki en bilindik ve en fazla ziyaret alan şehirlerden biri. Saint Petersburg olarak da bilinen bu şehirde konaklama [...]

Moskova’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

Kremlin ve Kızıl Meydanı ile ünlü olan Moskova, her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca turisti ağırlıyor. Rusya'daki en büyük şehir olmasına rağmen, şehirdeki tarihi ve turistik cazibe merkezlerini 2 gün gibi kısa bir sürede görebiliyorsunuz. Ancak [...]

Go to Top