Ana sayfa » Avrupa » Polonya

Avrupa’nın Erasmus ülkeleri arasında en popüler olan Polonya’da konaklama ise, genel olarak uygun. Bu ülkenin birçok şehrinde konaklamak, Avrupa’nın geneline göre oldukça uygundur.

Polonya’da en çok ziyaret edilen şehirlerden Krakow ve Varşova, ülkedeki en popüler ve en pahalı şehirler olsa da, yine Avrupa standartlarında gayet uygun.

Bu şehirlerde, çok fazla konaklama bölgesi olmasa da, gece hayatı ve turistik yerlere yakın olmak için farklı bölgelerde konaklamak gerekiyor. Bu yüzden de, her zaman ki gibi ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin deriz.

Polonya’daki şehirlerin, nerede kalınır ? rehberini aşağıda bulabilirsiniz.

Krakow’da Nerede Kalınır ? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri 2020

Polonya'nın parti ve erasmus cenneti Krakow, ülkenin en büyük ikinci şehri. Tarihi, gece hayatı, mimarisi ve on binlerce uluslararası öğrencisiyle ünlü olan bu şehirde, her turistin hamuruna göre bir şeyleri bulabiliyorsunuz. Krakow'da konaklama ise, genel olarak uygun. [...]

Varşova’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra yoğun bir şekilde yeniden inşa edilen Tarihi Mahallesi ile Polonya'nın başkenti Varşova, son zamanlarda Krakow kadar popüler bir genç turiste ev sahipliği yapmasıyla trend oluyor. Erasmus öğrencileriyle dolu Polonya'da, en kalabalık uluslararası öğrenciye [...]

Go to Top