Avrupa’nın Erasmus ülkeleri arasında en popüler olan Polonya’da konaklama ise, genel olarak uygun. Bu ülkenin birçok şehrinde konaklamak, Avrupa’nın geneline göre oldukça uygundur.

Polonya’da en çok ziyaret edilen şehirlerden Krakow ve Varşova, ülkedeki en popüler ve en pahalı şehirler olsa da, yine Avrupa standartlarında gayet uygun.

Bu şehirlerde, çok fazla konaklama bölgesi olmasa da, gece hayatı ve turistik yerlere yakın olmak için farklı bölgelerde konaklamak gerekiyor. Bu yüzden de, her zaman ki gibi ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin deriz.

Polonya’daki şehirlerin, nerede kalınır ? rehberini aşağıda bulabilirsiniz.

Krakow’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri 2020

Polonya'nın parti ve erasmus cenneti olan Krakow, ülkenin en büyük ikinci şehri. Tarihi, gece hayatı, mimarisi ve on binlerce uluslararası öğrencisiyle ünlü olan bu şehirde her turiste göre bir şeyleri bulabiliyorsunuz. Canlı ve dinamik atmosferiyle dikkat çeken [...]

Varşova’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

Varşova'da nerede kalınır ? hangi mahalle tercih edilmeli, gece hayatı için en ideal bölge neresi ? gibi soruların hepsine kısaca bir cevap vermek gerekirse, 'Sródmiescie' bölgesi diyebiliriz. Çünkü bu bölge, hem Varşova'nın en çok tercih edilen bölgesi, [...]

Go to Top