Avusturya’da konaklama adlı bu kategorimizde, ülkedeki en popüler ve en pahalı şehirlerde, nasıl daha uygun fiyatlara konaklama birimleri bulabileceğiniz hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Avusturya, Orta Avrupa’daki en pahalı ülkelerden bir tanesi. Özellikle başkent Viyana, ülkenin en pahalı şehirlerinden bir tanesi.

Avusturya’da konaklama için aşağıdaki yazılarımıza göz atarak, aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimlerini çok daha rahat bulabilirsiniz. Tabi her zamanki gibi tesis seçmeden önce hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin deriz. Bölge seçimi yaptıktan sonra, tesis seçimi çok daha kolay olacaktır.

Avusturya’daki şehirlerin hemen hemen hepsinde de, erken rezervasyon otel fırsatlarını bulabiliyorsunuz. Bu yüzden, 2-3 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız, çok daha uygun fiyatlara konaklama birimlerini bulabileceğinizi de unutmayın.

Hallstatt’ta Nerede Kalınır? & Bölgelere Özel Otel Tavsiyeleri

Avusturya Alpleri'nde yer alan küçük bir köy olan Hallstatt, daha çok Instagram fotoğraflarıyla tanınıyor. Hallstatt, Hallstatt Gölü kıyısında yer alan bir UNESCO Dünya Mirası alanı. Avusturya'nın en popüler turistik kasabalarından biri olmasının yanında, en romantik bölgelerinden biri. [...]

Go to Top