Malezya, Güney Doğu Asya’daki en güzel ve en gelişmiş ülkelerden biri. Birbirinden güzel şehirleri ve adaları olan Malezya’da, konaklama için çok ciddi bir araştırma yapmanıza gerek olmasa da, az çok güvenli bölgeleri ve popüler otelleri bilmenizde de yarar var.

Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur, konaklama konusunda ciddi anlamda araştırma istemektedir. Çünkü şehir, turistler için biraz tehlikeli olabiliyor. Özellikle akşam saatlerinde dışarıda zaman geçirmek kızlar için.

Malezya’nın adaları ise, konaklama konusunda ciddi anlamda araştırma istemektedir. Şöyle ki, bazı oteller adaların merkeziyle ile pek alakası olmayan yerlerden bulunmaktadır. Ancak yine de, adanın en çok tercih edilen tesislerinden biri olarak biliniyor. Bu yüzden, Malezya’nın adalarında konaklama için sıkı bir araştırma şart.

Malezya’da nerede kalınır ? sorunuza cevap bulabilmek için de aşağıda hazırladığımız rehberlerimize göz atabilirsiniz.

Kuala Lumpur’da Nerede Kalınır? Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

Malezya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Kuala Lumpur, daha çok turistlerin Malezya Adaları'na gitmek için transit olarak kullandığı, fakat yine de 2-3 gün konakladığı güzel bir şehir. Kuala Lumpur'da konaklama ücretleri genel olarak uygun diyebiliriz. Fakat [...]

Go to Top