Birleşik Arap Emirlikleri konaklama rehberi kategorisinde, Abu Dhabi ülkenin en güzel şehirlerinde ”Nerede Kalınır” rehberimizi bulabilirsiniz. Her yazıda, otel veya diğer konaklama birimlerinden bahsetmeden önce, hangi mahallede/semtte daha çok konaklama yapıldığına değindik.

Turistlerin en çok tercih ettiği otellerden bahsettiğimiz gibi, şehirdeki çiftlere, ailelere ve yalnız seyahat eden konaklama birimlerinden bahsettik.

Aşağıdaki yazılarımızda Birleşik Arap Emirlikleri’nin popüler şehirlerinde konaklama için ihtiyacınız olabilecek birçok bilgiyi, fotoğrafları ve tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Abu Dhabi’de Nerede Kalınır ? & Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti olan Abu Dhabi, kuzeydeki kardeşi Dubai tarafından gölgede bırakılıyor olsa da, bu şehir de BAE'nin en gözdesi. Geleneksel kültürü, aile dostu atmosferi ve lezzetli yemek ortamıyla yerel halkın olduğu kadar turistlerin de en [...]

Dubai’de Nerede Kalınır? | Bölgeler ve En İyi Otel Tavsiyeleri

Dubai'de nerede kalınır ? sorusuna en ideal ve en popüler cevabı mı arıyorsunuz ? o zaman ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar vererek başlayabilirsiniz... Dubai, 'aşırılıklar şehri' olarak bilinir. Bu şehirde konaklama fiyatları ciddi anlamda pahalı olabilmektedir. [...]

Go to Top